Udogodnienia

Plac zabaw

Wzorem osiedli o najwyższych standardach oferujemy wspólny dla wszystkich plac zabaw i teren rekreacyjny. U nas jednak ma on  powierzchnię aż 800 m2 co zapewni komfort zabawy dla Twoich dzieci nawet jeśli zorganizują na nim urodziny dla całego swojego przedszkola.

Dodatkowa przestrzeń

Jeśli potrzebujesz dodatkowej powierzchni możemy Ci zaoferować dodatkowe 61 m2 na poddaszu w którym również znajduje się okno czym zyskujesz funkcjonalną przestrzeń. W ten sposób powiększysz powierzchnię domu do około 230 m2.

Zamknięte osiedle

Wjazd na teren osiedla chroniony jest szlabanem, droga wewnętrzna utwardzona, a chodnik i podjazd do każdego domu zostanie wyłożony kostką betonową. Wszystko to ma sprawić, że standard osiedla będzie znacząco odróżniał się od innych inwestycji poza miastem.

Otoczenie bez zaskoczeń

Działka na której powstaje osiedle Złoty Środek otoczone jest domami mieszkalnymi o charakterze rezydencjonalnym z pięknymi ogrodami, co sprawia, że osiedle zyskuje wyjątkowe otoczenie, które nie przyniesie nieprzyjemnych niespodzianek w przyszłości.

Gabinet do pracy

Zdarza Ci się czasem popracować w domu? Jeśli tak to, to wiedz, że projektując wnętrza oferowanych przez nas domów myśleliśmy właśnie o takich osobach jak Ty. Dzięki gabinetowi zaplanowanemu na parterze domu, tuż przy jego wejściu będziesz mieć możliwość skupienia w komfortowych warunkach. To 12 m2 tylko dla Ciebie, Twojego komputera, Twoich książek, Twoich projektów, Twoich wyzwań.

Pokój gościnny

Dom pod miastem sprzyja odwiedzinom rodziny i znajomych. Ale co wtedy, kiedy będą chcieli zostać na dłużej? Jeśli np. często odwiedzają Was rodzice czy rodzeństwo, które chciałoby przenocować w komfortowych warunkach możesz wykorzystać dodatkowe pomieszczenie na dole i uczynić z niego wspaniały pokój dla gości.

Dom dla wielkiej rodziny

Masz naprawdę dużą rodzinę? Cztery sypialnie na górze nie wystarczą? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie jeszcze jeden extra pokój na dole, który możesz wykorzystać w sytuacji, kiedy posiadasz np. czwórkę dzieci. Jeśli masz tak dużą rodzinę, daj nam znać na wczesnym etapie budowy, pomyślimy nad odpowiednią aranżacją pomieszczeń dla Was wszystkich.

Wysokie pomieszczenia

Wysokość pomieszczeń na parterze wynosi 2,7 m, a na piętrze jest to 2,6m. Cechę tą na pewno docenią osoby, które lubią przestrzenne pomieszczenia, gdyż takie właśnie podwyższone sufity zapewnią komfort i przyjemność mieszkania. Aranżacje pomieszczeń o większej wysokości zawsze robią świetne wrażenie.