Standard budowy

Dach

Dach pokryty w całości blachą płaską, łączoną na rąbek stojący. Dach oraz opierzenia parapetowe i stolarka okienna są w kolorze jasnoszarym, dając przyjemny efekt wizualny całości budynku. Konstrukcja dachowa wykonana z drewna iglastego, deskowana całościowo gwarantując jej stabilność i wytrzymałość. Również kominy pokryte w całości blachą dachową, zapewni to dobrą wodoszczelność i integrację wizualną projektu.

Bramy

Brama automatyczna, wyprodukowana przez renomowanego producenta – firmę Wiśniowski, o napędzie elektrycznym, sterowana pilotem. Szerokość 260 cm, wysokości 220 - rozmiary umożliwiają swobodny wjazd dla każdego samochodu osobowego. Brama w jasnoszarym kolorze stolarki okiennej i dachu, składa się z czterech ruchomych paneli o eleganckiej, lekko chropowatej strukturze powierzchni. Firma Wiśniowski zapewnia przeszkolonych montażystów.

Drzwi

Drzwi wejściowe marki Gerda, z trwałą i antywłamaniową ramą stalową, z eleganckim przeszkleniem z matowej szyby bezpiecznej oraz z szybą z lustra jednostronnego, ograniczającego widoczność z zewnątrz, a zapewniającą bezpieczne pole widzenia z wewnątrz.

Piec

Kocioł gazowy o mocy cieplnej do 24 kW, oddzielny dla każdego lokalu mieszkalnego, z indywidualnym licznikiem zużycia gazu. Kocioł dwufunkcyjny, z wbudowanym zasobnikiem ciepłej wody, zintegrowany z zewnętrznym czujnikiem temperatury. Zapewni ekonomiczną eksploatację i przejrzystość kosztów eksploatacji budynku. Piec zostanie wybrany spośród oferty z zaawansowaną technologią, jednego z czołowych producentów.

Stolarka okienna

Energooszczędna, spełniająca najnowsze normy izolacji cieplnej, wykonana z renomowanych materiałów, zapewniająca izolacyjność akustyczną i nawiew dla usprawnienia wentylacji grawitacyjnej. Całość w kolorze białym od wewnątrz, jasnoszarym od zewnątrz, współgrającym z kolorem pokrycia dachowego i rur spustowych.

Teren zewnętrzny

Ogrodzony z trzech stron ogrodzeniem panelowym. Podjazdy do garażu i podejście do budynku wykonane z trwałej, betonowej kostki brukowej. Całość terenu wyprofilowana czarnoziemem i przygotowana pod indywidualną aranżację ogrodu.

Na budowie naszego osiedla nie stosujemy tanich zamienników!
Nie oszczędzamy na technologii.